بررسی کلی
24GE+2 SFP-Port Gigabit Ethernet SNMP PoE Switch PE6326GF ایده آل برای نوار متوسط یا بزرگ اینترنت است و به طور کامل با استاندارد IEEE802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z اترنت مطابقت دارد. این 24 پورت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه RJ45 و 2 گیگابیت SFP را فراهم می کند. تمام 24 پورت RJ45 از IEEE 802.3at / af عملکرد( Power over Ethernet (PoE پشتیبانی می کند. همچنین قابلیت های مدیریتی قدرتمندی را از جمله 802.1p (QoS)، DiffServ (QoS)، IGMP Snooping، 802.1w (Rapid Spanning Tree)، Aggregation Link، 802.1q (VLANs)، 802.1x و بیشتر فراهم می کند


امکانات
  • 24 پورت 10/100/1000Mbps و 2 پورت 1000Mbps SFP Slots
  • پورت 1 به پورت 24 پشتیبانی از PoE قدرت تا 30W، وات برای تمام پورت PoE تا 300W
  • پشتیبانی PoE IEEE 802.3at/af و  Powered Device
  • 52Gbps تغییر ظرفیت پارچه
  • پشتیبانی از  IEEE 802.1Q VLAN
مشخصات
Hardware
Interface 10/100/1000Mbps Fast Ethernet ports,with PoE function
Gigabit SFP ports
Console port
LED PWR, SYS, LINK/ACT, Speed, PoE, MAX
Power Supply 100-240VAC/50-60Hz
PoE Power (300watts (max. with PD connected
Cabling Type 10BASE-T:UTP Cat.3 or up
100 BASE-TX:UTP Cat.5 or up
Single-mode or Multi-mode fiber (with SFP connect) for fiber port
(Dimensions (L x W x H  432x 349 x 44 mm
Software
Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad,
IEEE802.3z, IEEE802.3at, IEEE802.3af, IEEE 802.1p,
IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s
Switching Fabric Capacity  52Gbps
MAC Address Table 8K, auto-learning & auto-aging
Transmission Method Store and Forward
Packet Buffer Memory 4.1Mbits
Link Aggregation (Cisco ether-Channel (Static Trunk
(IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol
Up to8 Trunk groups
Up to 8 ports per trunk group
(Spanning Tree Protocol (STP (STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol
(RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol
MSTP, IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol, spanning tree by VLAN)
Loopback detection
Multicast IGMP Snooping V1/V2/V3
(Multicast VLAN Registration (MVR
VLAN IEEE 802.1Q Tag-based VLAN
Up to 4K VLANs groups, out of 4094 VLAN IDs
Q-in-Q tunneling
GVRP protocol for VLAN Management
Flow Control IEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control, Full-Duplex mode
Back-Pressure Flow Control, Half-Duplex mode
(Quality of Service (QoS 8priority queues
Strict priority(SP), Weighted Round Robin(WRR), SP+WRR CoS policies
Traffic-policing policies
DHCP DHCP Snooping
DHCP Relay
DHCP option 82
Security IEEE 802.1x Port-Based / MAC-Based Authentication
RADIUS / TACACS+ users access authentication
(Access Control List(ACL
Dynamic ARP inspection
MAC Binding
Broadcast Storm Control
Management Console/ Telnet Command Line Interface
Web
SNMP v1/v2c/v3,
SSH v1/v2
Others Port mirroring
flow mirroring
(LLDP(Link Layer Discovery Protocol
(DLDP (Device Link Detection Protocol
Egress and Ingress Bandwidth Control
Others
Certification FCC, CE
Environment

℃Operating Temperature: 0℃~40
℃Storage Temperature: -40℃~70
Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing
Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing

Package PE6326GF
Power Cord
RS232 Console Cable
Rackmount Brackets and the Fittings
Quick Installation Guide
اپلیکیشن

Copyright © 2017 ssaco Inc. All rights reserved | Designed By: Homay Web