بررسی کلی
SNMP PoE Switch PE6310GFH 8GE + 2 SFP-Port Gigabit Ethernet یک انتخاب عالی برای گسترش شبکه خانگی یا اداری خود را فراهم می کند. این استاندارد به طور کامل با استاندارد IEEE802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z اترنت مطابقت دارد. 8پورت 10/100/1000Mbps RJ45 و اسلات های 2 گیگابیت SFP را فراهم می کند. پورت 1 به پورت 4 از عملکرد Power Over Ethernet (PoE) پشتیبانی می کند و می تواند به طور خودکار با IEEE 802.3at / af دستگاه های سازگار (PDs) مانند APE های POE، IP تلفن ها، دوربین های IP و غیره را شناسایی و عرضه می کند. همچنین فراهم می کند توابع مدیریت قدرتمند، از جمله 802.1p (QoS)، DiffServ (QoS)، IGMP Snooping، 802.1w (Rapid Spanning Tree)، Aggregation لینک، 802.1q (VLAN)، 802.1x و بیشتر. این یک راه عالی برای گسترش ساختار شبکه شما است.


امکانات
  • 8 پورت 10/100Mbps و 2 پورت 10/100/1000Mbps SFP
  • پشتیبانی از  IEEE 802.3at/af standards
  • پورت 1 به پورت 4 از PoE قدرت تا 30 وات، 75 وات برای تمام پورت های PoE پشتیبانی می کند
  • پشتیبانی از IEEE 802.3at/af و Powered Device
  • 20Gbps تغییر ظرفیت پارچه
مشخصات
Hardware
Interface 10/100/1000Mbps Fast Ethernet ports, 4 ports with PoE function
10/100/1000Mbps SFP Slots
LED PWR, SYS, LINK/ACT, Speed, PoE, MAX
Power Supply 100-240VAC/50-60Hz
PoEPower (75 watts (max. with PD connected
Cabling Type 10BASE-T:UTP Cat.3 or up
100 BASE-TX:UTP Cat.5 or up
Single-mode or Multi-mode fiber (with SFP connect) for fiber port
(Dimensions (L x W x H  440x 200 x 44 mm
Software
Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
IEEE 802.3ab 1000Base-T, , IEEE 802.3x,
IEEE 802.3ad,IEEE802.3z
IEEE802.3at, IEEE802.3af
IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE 802.1w,
IEEE 802.1s
Switching Fabric Capacity 20Gbps
MAC Address Table 8K, auto-learning & auto-aging
Transmission Method Store and Forward
Packet Buffer Memory  4.1Mbits
Link Aggregation (Cisco ether-Channel (Static Trunk
(IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol
Up to8 Trunk groups
Up to 8 ports per trunk group
(Spanning Tree Protocol (STP (STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol
(RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol
(MSTP, IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol, spanning tree by VLAN
Loopback detection
Multicast IGMP Snooping V1/V2/V3
(Multicast VLAN Registration (MVR
VLAN IEEE 802.1Q Tag-based VLAN
Up to 4K VLANs groups, out of 4049 VLAN IDs
Q-in-Q tunneling
GVRP protocol for VLAN Management
Flow Control IEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control, Full-Duplex mode
Back-Pressure Flow Control, Half-Duplex mode
(Quality of Service (QoS 8priority queues
Strict priority(SP), Weighted Round Robin(WRR), SP+WRR CoSpolicies
Traffic-policing policies
DHCP DHCP Snooping
DHCP Relay
DHCP option 82
Security IEEE 802.1x Port-Based / MAC-Based Authentication
RADIUS / TACACS+ users access authentication
(Access Control List(ACL
Dynamic ARP inspection
MAC Binding
Broadcast Storm Control
Management Console/ Telnet Command Line Interface
Web
SNMP v1/v2c/v3,
SSH v1/v2
Others Port mirroring
flow mirroring
(LLDP(Link Layer Discovery Protocol
(DLDP (Device Link Detection Protocol
Egress and Ingress Bandwidth Control
Others
Certification FCC, CE
Environment

℃Operating Temperature: 0℃~40
℃Storage Temperature: -40℃~70
Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing
Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing

Package PE6310GFH
Power Cord
RS232 Console Cable
Rackmount Brackets and the Fittings
Quick Installation Guide
اپلیکیشن

Copyright © 2017 ssaco Inc. All rights reserved | Designed By: Homay Web